Warunki ogólne


1. Serwis działajacy pod adresem http://www.alle-huis.com jest prowadzony przez:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
"STINGER" - Krystian Zaleski

ul. Wiejska 58/75
26-600 Radom

NIP: 948-202-47-41

email: alle-huis@hotmail.com

 

SŁOWNICZEK:


(SERWIS) - serwis działajacy pod adresem http://www.alle-huis.com, sprzedający systemy - elementy do wykonywania schodów drewnianych oraz balustrad.
KLIENT - osoba, która założyła zamówienie za pomocą SERWISU.
MAGAZYN - nie dotyczy. 
DNI ROBOCZE - wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA - czas od potwierdzenia przyjęcia zamówienia wysłanego do klienta mailowo do całkowitej realizacji zamówionego towaru oraz przekazania go do wysyłki za pośrednictwem kuriera, firmy przewozowej na adres wskazany przez Klienta.

NEWSLETTER -  informacje na temat oferty SERWISU jego promocjach i nowościach wysyłane poprzez pocztę e-mail. 

WYROBY GOTOWE - Wyroby- towary które są typowe , których właściwości i parametry techniczne są niezmienne - określone w opisie produktu, które nie są dla klienta wyrabiane indywidulanie. Część wyrobów gotowych jest produkowanych przez wykonawców SERWISU.

WYROBY NIETYPOWE - Wszystkie wyroby które są wyrabiane indywidualnie na zamówienie klienta po wcześniejszym określeniu ich właściwości. Zalicza się do nich wszystkie produkty które wymagają określenia :

 • materiału z jakiego będą wykonane (np.:gatunek drewna lub okleiny)

 • wymiaru (np.:długość, szerokość)

 • rodzaj wykończenia (np.:Lakier,Olej)

 • wszelkiego rodzaju doklejki i podfrezowania.

  Wszystkie wyroby są wyrabiane przez wskazaną przez SERWIS firmę zewnętrzną.

SERWIS internetowy alle-huis.com może prowadzić sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu.

Zdjęcia oferowanych towarów, znajdujące się na na stronach internetowych są jedynie zdjęciami przykładowymi i towar może nieznacznie odbiegać w zakresie barwy od towarów przedstawionych na tych zdjęciach, co może wynikać z indywidualnych ustawień monitora, za co SERWIS nie ponosi odpowiedzialności.


KORZYSTANIE Z USŁUG SERWISU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU

CENY TOWARÓW:


1. Ceny nie są podawane na stronach internetowych SERWISU.
2. Ceny podawane są w walucie EURO.
3. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Koszty dostawy są oszacowywane przez pracownika SERWISU w końcowej fazie zamówienia po zatwierdzeniu pełnej zawartości oferty.

4. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia przedstawiana jest za pomocą formularza oferty/kosztorysu.
6. SERWIS internetowy alle-huis.com zastrzega sobie prawo do dokonania w dowolnym momencie zmian cen towarów znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych oraz wyprzedaży.

7. Formularz zamówienia został został skonstruowany w taki sposób aby klient podpisując go akceptował warunki sprzedaży.

8. Ceny towarów , które aktualnie znajdują się promocji nie podlegają dodatkowym rabatom.

9. Rabaty możliwe do uzyskania:

- Rabat stały  indywidulany dla klienta w przedziale od 1 do 10% negocjowany indywidualnie w zależności od częstości i wielkości zamówień skłądanych przez danego klienta

- Rabat wynikający z wysokości pojedyńczego zamówienia. 

10. Rabaty wynikające z wysokości zamówienia nie sumują się z rabatami indywidualnie przydzielanymi dla stałych klientów. 

11. Aktualne rabaty są widoczne zawsze w formularzu oferty/kosztorysu i ich wartość może być zmienna w zależności od aktualnej polityki cenowej - np. wdrażanych podwyżek).

SKŁADANIE ORAZ REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.

2. Klient może składać zamówienia przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę za pośrednictwem adresu mailowego alle-huis@hotmail.com.

3. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z obowiązkiem jego zapłacenia.
4. Każde złożone przez Klienta zamówienie jest potwierdzane oddzielnym e-mailem. Brak otrzymania potwierdzenia może oznaczać nieprzyjęcie zamówienia do realizacji.

Jeżeli Klient nie otrzyma potwierdzenia w ciągu 24 godzin, powinien skontaktować się z obsługą SERWISU w celu wyjaśnienia przyczyny.

5. Zamówienia na wyroby nietypowe są realizowane dopiero po dokonaniu 100% wpłaty przez klienta na rachunek bankowy.

6. Zamówienia realizowane są według kolejności księgowania się wpłat za zamówiony towar na rachunku bankowym.

7. W razie wystąpienia wątpliwości, za moment przyjęcia zamówienia do realizacji uznaje się moment wysłania do Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem rozpoczęcia realizacji zamówienia.
8. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w SERWISIE lub u dostawców SERWISU w przypadku wyrobów gotowych, lub dostępność materiału do produkcji zamówionego towaru w przypadku wyrobów nietypowych.

9. W przypadku chwilowej niedostępności towaru lub materiału do jego wyprodukowania, która może wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji zamówienia poza czas określony w regulaminie operator SERWISU kontaktuje się indywidualnie z klientem na wskazany przez klienta numer telefonu i ustala szczegóły realizacji zamówienia.
9. Klient jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia poprzez informację o statusie zamówienia przekazywaną dragą mailową lub telefonicznie. W przypadku niedostępności towaru Klient ma możliwość zmiany zamówienia, wydłużenia czasu oczekiwania na dostawę.

10. SERWIS internetowy alle-huis.com zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku gdy dane podane przez Klienta są niepełne lub błędne.
11. Realizacja zamówień odbywa się jedynie w dni robocze. Zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta realizowane będą pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia o ile nie będą wymagały oczekiwania na wpłatę za zamówiony towar.

12. Kupujący składając zamówienie na podstawie wyceny sporządzonej przez sprzedawcę zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości celem wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości związanych z zamawianym asortymentem, zawartości zamówienia, jego ilością oraz kompletnością .

13. Terminy realizacji które są widoczne w procesie składania zamówienia są terminami przybliżonymi a rzeczywiste mogą się nieznacznie od nich różnić.

14. SERWIS zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zamówienia na wyroby nietypowe jeżeli przyczyny spowalniające proces realizacji zamówienia spowodowane są czynnikami zewnętrznymi lub dodatkowymi zmianami w zamówieniu wprowadzonymi przez klienta (np. wprowadzone w uwagach zmiany wymiarów, kolorów , indywidualnie dobierany kolor bejcy itp...),

PŁATNOŚĆ:

 1. Do momentu zapłaty za zakupiony towar, pozostaje on własnością SERWISU.

 2. Zapłaty za towar Klient może dokonać:

 • Przelewem bankowym na wskazany rachunek bankowy,

 • Gotówką przy odbiorze osobistym towaru

 • W przypadku złożenia zamówienia, wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 50% jego wartości, Klient ma 7 dni roboczych na uiszczenie płatności licząc od dnia złożenia zamówienia. W przypadku braku płatności w tym terminie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Datę płatności rozumie się przez datę zaksięgowania się pieniędzy na koncie bankowym SERWISU.

 1. W TYTULE PRZELEWU NALEŻY PODAĆ NUMER ZAMÓWIENIA NADANY PRZEZ SERWIS ORAZ IMIĘ I NAZWISKO LUB NAZWĘ FIRMY JEŚLI ZAMAWIAJĄCYM JEST FIRMA.

 2. Numer rachunku i dane firmy potrzebne do zrealizowania przelewu bankowego przekazywane są każdorazowo w formularzu oferty/kosztorysu.

 

REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA ORAZ ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU:

 

1. Zwrot zakupionego towaru możliwy jest tylko w przypadku zakupu wyrobów gotowych które nie poddane były dalszym obróbką.

2. SERWIS nie przyjmuje zwrotów wyrobów nietypowych.

3. Rezygnacja z zamówienia możliwa jest tylko w przypadku zamówień na wyroby gotowe oraz zamówień na wyroby nietypowe których realizacja aktualnie nie rozpoczęła się, jednocześnie Kupujący traci wpłaconą zaliczkę.
Kupujący traci możliwość rezygnacji z zamówienia na wyroby nietypowe wraz z chwilą uzyskania przez zamówienia statusu "trwa realizacja/w realizacji".

4. Zakupiony towar (wyroby gotowe) można zwrócić w terminie 7 dni od dnia dostarczenia towaru.
Za termin zwrotu rozumie się termin dostawy zwracanego towaru do sprzedawcy, po tym terminie SERWIS nie przyjmuje zwrotów.

alle-HUIS.com  

Get a free estimate!
Contact